martes, 7 de noviembre de 2017

LAIA CAÑES BADENES




05/10/1983 Vilavella (Catellón)
Club: C.M. Vistabella 
Team HG-AML Sport


2007
13º Volta a Peu a Canet d'en Berenguer

2008
1ª CxM Tombatossals
4ª Volta al Terme S. Joan de Moró
1ª Marxa al Bartolo
2ª Volta a peu platges de Moncofa

2009
11º Pujada a la Nevera de Atzeneta
4ª Volta de Muntanya Vall d'Alba
3ª Volta al Terme S. Joan de Moró
4ª Cursa de Muntanya de Benassal
6ª Volta de Muntanya de Cati
3ª Marxa a peu a Entreparets
3ª Marxa per muntanya Vilanova d'Alcolea
2ª Maratón del Pico Espadan
5ª Marxa de Muntanya de Benicassin

2010
4ª CxM Castro d'Alfondeguilla
2ª Penyagolosa Trails: MiM (07:40:41)
1ª Marató i Mitja Castelló-Penyagolosa
1ª Volta de Muntanya Vall d'Alba
3ª Volta al Terme Sant Joan de Moró
1ª Cursa de Muntanya a Benassal
3ª Cursa Ibérica de Figueroles
2ª Volta de Muntanya de Cati
2ª Marxa per Muntanya Vilanova d'Alcolea
5ª CdM Villa de Castellnovo

2011
3ª Marxa de Muntanya S. Sebastiá
5ª CxM Castro d'Alfondeguilla
5ª Pujada a la Nevera d'Atzeneta
2ª Pujada a Monti
8ª Penyagolosa Trails: MiM (07:45:25)
6ª Marató de Muntanya de Borriol
8ª Marató i Mitja Castelló-Penyagolosa

2012
3ª Maratón del Pico Espadan
2ª Cursa de Muntanya Trencamoles

2013
3ª Cursa de Muntanya Tombatossals
1ª Marxa de Muntanya “Sant Sebastiá”. La Vilavella
2ª Marató del Pico Espadán
2ª Tottrail de Alcudia de Veo
3ª Gran Premio Ruta de los Molinos
2ª Penyagolosa Trails: MiM (6:46:56)
2ª Marató i Mitja Castelló-Penyagolosa
2ª Rodeno Cursa
2ª Pujada de la Magdalena al Desert
1ª Cursa de Muntanya de Almenara
1ª Carrera de Montaña Villa de Ludiente
1ª Volta a les Fonts d’Eslida
3ª K25 Trail de la Calderona
3ª S. Silvestre de Montaña Sot de Ferrer

2014
4ª CxM Tavernes de la Valldigna
2ª Marxa a peu per Borriol
2ª Pujada a la Pipa
1ª CxM Puertomingalvo
2ª Penyagolosa Trails: MiM (6:44:34)
1ª Rodena Cursa Nules
6ª Ultra Pirineu
1ª 10K Ciutat de Gandia (37:54)
10ª Marató del Montseny (Campeonato España Clubs)
1ª Maratón Ciutat de Castellón (2:55:26)

2015
1ª Mitja Marató Roquette Benifaio (1:23:18)
1ª Mitja Marató de Xativa (1:20:52)
4ª Media Maratón de Ribarroja del Turia (1:22:48)
3ª CCC. Courmayeur-Champex-Chamonix
3ª Vertical MABO2ª Penyagolosa Trails: MiM (06:48:06)
1ª Volta a Peu Fira d'Onda
8ª Cursa Vistabella (Copa de España)
1ª 10K Ciutat de Gandia
1ª Mitja Marató Ciutat de Castelló (1:21:19)

2016
3ª 10K HdosO de Castellón (38:43)
1ª Marxa a peu per Borriol
2ª Penyagolosa Trails: MiM (06:39:41) (Spain Ultra Cup M)
2ª Marató i Mitja Castelló-Penyagolosa
1ª Almenara Xtrem
12ª Zegama-Aizkorri. Copa del Mundo Sky (6:03:50)
17ª Maratón Alpino Madrileña (Campeonato de España)
1ª Ultra Sierra Nevada - Trail (Spain Ultra Cup M)
1ª Ultra Cerdanya - Maraton (Spain Ultra Cup M)
2º Cursa Vistabella (Copa de España)
1ª Ultra Guara Somontano - Long Trail (Spain Ultra Cup M)

1ª Haria Extreme Marathon (Spain Ultra Cup M)
19ª Peneda do Geres (Campeonato del Mundo IAAF)
CAMPEONA SPAIN ULTRA CUP - M

2017
7ª 10K Valencia. Ibercaja (36:57)
CAMPEONA AUTONÓMICA 1ª Mitja Marató Ciutat de Castelló (1:21:24)
1ª Pujada a la Nevera Atzeneta
5ª Trail Fuentealta Vilaflor (Campeonato de España RFEA)
CAMPEONA AUTONÓMICA FEMECV (1ª Xorret de Catí)
1ª Penyagolosa Trails: MiM (Record 06:09:49) Spain Ultra Cup M
4ª Cursa de Muntanya Vistabella (Campeonato de España Clubs)
1ª El Reto de Gerard
1ª Volta a la Campana Sprint
7ª Sacred Forests 50 km. Italia (Campeonato del Mundo IAAF)
3ª CCC. Courmayeur-Champex-Chamonix
1ª Long Trail Alquezar (Spain Ultra Cup M)
1ª Vuelta a la Campana de Suera. Sprint 11,5 km
1ª Ribera Run Race - 21K 
1º Trail de Montanejos. 15km
1ª Maratón Haria Extreme (Spain Ultra Cup "M")